Kontakti
Par Mums Modeļi Blogs Kontakti

Skuterucentrs.lv ir projekts, kas tiek veidots, lai attīstītu motorolleru ienākšanu un izplatīšanos Latvijas tirgū, kā arī veicinātu informācijas izplatību par un ap skūteriem, jeb motorolleriem .Šī mājas lapa tika veidotā primāri, kā vieta, kur apkopot informāciju par motorolleriem, gan par modeļiem, gan to ekonomiju, vietām, kur tos iegādāties, kā arī par rezerves daļām un veidiem, kā uzlabot savu braucamrīku. Mēs cenšamies veidot informatīvus rakstus par to, kā pilnveidot savas motorolleru braukšanas prasmes, iegūt jaunas iemaņas un kopumā uzlaboto visu, kas saistīts ar šo braucamrīku.

Mūsu patreizējā mājaslapa ir www.skuterucentrs.lv , un tā atrodas uz brīvā servera, bet nākotnē mēs plānojam attīstīt šo resursu par daudz nopietnāku un lielāku informatīvo resursu. Mūsu lielākais mērķis ir paaugstināt kopējo sabiedrības ieinteresētību par motorolleriem, bet lai to mēs sasniegtu ir vajadzīgs laiks, un kā jau jebkurā biznesā arī mums ir vajadzīgi līdzekļi, tāpēc mēs laipni aicinām ikvienu, kurš ir gatavs sadarboties ar mums sazināties, pa mūsu e-pasta adresi skuterucentrs@mail.lv, un par tālāku sadarbību un jūsu piedāvājumiem, runāsim privāti ar e-pasta starpniecību.

Mēs arī labprāt esam gatavi sadarboties ar rakstniekiem vai skuteru entuziastiem, kas būtu apņēmības pilni veidot un pilnveidot šo resursu ar pamācošiem un noderīgiem rakstiem. Arī šajā gadījumā jūs droši variet rakstīt mums uz e-pastu!

skuterucentrs.lv cer, ka mūsu sniegtā informācija jums ir noderīga un mums ir izdevies , vai nākotnē izdosies tevi pārliecināt iegādāties motorizēto skuteri, jeb motorolleri Paldies, ka apmeklēji mūsu mājas lapu!

Ja vēlaties sazināties ar mums un jums ir radušies jebkādi jautājumi droši sūtiet mums e-pastu uz skuterucentrs@mail.lv